Leden 2013

Photo of the year 2012 - 2.kolo

31. ledna 2013 v 16:16 | katka219 |  POTM / POTY
Také tu mám druhé kolo ankety Photo of the year 2012. Hlasování bylo hodně vyrovnané, ale nakonec postoupil červen, červenec, srpen a listopad. Do dalšího kola se dostanou jen dvě fotky:) Jaká se vám líbí nejvíc?? Budu moc ráda, když se zúčastníte hlasování pod článkem:)


POTM - Leden - Výsledky

31. ledna 2013 v 16:07 | katka219 |  POTM / POTY
Fotkou měsíce ledna se nakonec stává fotka číslo dva s jedenácti hlasy:) I mě se líbila nejvíc! Demi udělala té holčičce velkou radost! Ostatní fotky získali pět hlasů. Novou anketu čekejte buď dneska nebo zítra.


Hot or Not - Leden - Výsledky

31. ledna 2013 v 16:02 | katka219 |  POTM / POTY
Ahoj:) Bohužel jsem ani dneska nenašla žádné novinky, proto jsem se rozhodla udělat vyhodnocení anket, které tu probíhaly v průběhu ledna. Nejprve je tu Hot or Not. Ptala jsem se vás, co si myslíte o SKYPU. Pro Hot hlasovalo šest ledí a pro Not jen čtyři, skype je tedy HOT! Celkem hlasovalo jenom deset lidí, což je docela málo a taky nevím, co mám pořád vymýšlet. Je tedy možné, že tuhle anketu zruším....ještě se uvidí. Nebo vy máte nějaké nápady pro další Hot or Not??


Vote for Demi: PopCrush 3

29. ledna 2013 v 16:45 | katka219 |  Vote for Demi

A nakonec dnes přidávám článek týkající se hlasování:) Na stránkách PopCruch se opět objevily dvě ankety ve kterých můžete Demi podpořit. Tady se hlasuje o nejlepší obálku časopisu Cosmopolitan. (Můžete si vybrat mezi obálkami s Demi, se Selenou Gomez a s Miley Cyrus.) A tady probíhá hlasování o nejoblíbenějšího porotce v amerických televizních soutěžích. Zatím vyhrává Britney a Demi má hlasů docela málo, což vážně nachápu!

TT´s on Twitter - 28.1. 2013

29. ledna 2013 v 16:25 | katka219 |  News

Jak už jsem psala, včera byl pro Demi i pro její Lovatics speciální den. Bylo totiž dvouleté výročí od jejího návratu z léčebny. Demi se postavila svým problémům čelem a vrátila se tedy zdravější, šťastnější a silnější, jak sama řekla:) Také se nebála o svém trápení veřejně promluvit a proto se stala vzorem pro spoustu lidí. Při této zvláštní příležitosti se na twitteru objevily tři světové trendy, které s Demi souvisejí a to: #happylovaticday, #2YearsUnbroken a "Lovatics Are Proud of You Demi". To je podle mě skvělé:):) Bohužel se mi ale podařilo stihnout pouze jeden trend, proto přidávám jen jeden obrázek.


Demi Will Perform in Russia in March!

29. ledna 2013 v 16:14 | katka219 |  News

Ahoj! Dneska se opět objevily nové informace o koncertech, které Demi chystá. Bylo potrvzeno, že koncem března vystoupí v Rusku, konkrátně v hlavním městě - v Moskvě. To je podle mě vážně hrozně super, určitě se máme na co těšit!! Jenom doufám, že se Demi do té doby pořádně uzdraví, protože taky bylo potvrzeno, že si včera zlomila nohu:(

Twitter 70

28. ledna 2013 v 19:50 | katka219 |  Twitter
Pro Demi Lovato je dnešní den vyjímečný, protože je to právě dva roky, co se vrátila z léčebny. Demi se postavila svým problémům čelem a vrátila se tedy zdravější, šťastnější a silnější, jak sama řekla:) Já nemůžu uvěřit, že už to jsou dva roky! Na twitteru se samozřejmě objevilo několik světových trendů, které ovšem přidám až zítra. Teď tu mám Deminy tweety.
Všechny fanoušky včetně mě zaskočila ta fotka, protože to vypadá, že si Demi udělala něco s nohou:( Nejdřív jsem si myslela, že to má něco společného s focením nového shootu, ale potom Demi retweetla zprávu jedné holky o zlomené noze. (Je to ta poslední zpráva.) Už se tedy opravdu těším na nové informace.
Určitě také stojí za to podívat se na video, které Demi přidala!


Slyšela jsem o nočním požáru v Brasílii. Taková tragédie. Modlím se za všechny, co tam byli.


PHOTO SHOOT!!

Netřeba říkat, že dnešek byl bohatý na události. Hahahahajen já. Hahahaha toto video nikdy nezestárne


Děkuju za všechny trendy!! Vy jste neuvěřitelní. Miluji vás všechny!


Nikdy, nikdy, nikdy, NIKDY nenechte vaši spolubydlící mýt dřevěnou podlahu.. Přísahejte...


Skutečnost, že #2YearsUnbroken je právě teď TT je.... neuvěřitelná!


Oh, jenom můj idol dokáže mít focení, zlomit si nohu a tweetnout o pádech na jevišti v Unbroken dnu. @ddlovato

Capricho: The 5 Most Anticipated CDs Of 2013

28. ledna 2013 v 19:17 | katka219 |  Charts
Brazilský magazín Capricho sestavil seznam pěti nejočekávanějších alb pro rok 2013. Samozřejmě je mezi nimi i album, které pro nás chystá Demi Lovato:)


Demi Lovato
Demi Lovato je od konce loňského roku ve studiu a nahrává její čtvrté album a vypadá to tak, že právě dokončuje práci. Zatímco její hudební producent prostřednictvím Twitteru oznámil, že ukončila nahrávání písní - Demi kromě
toho spolupracovala s pruducentom Emanuelem Kiriakou, který napsal například píseň "Who Says" pro Selenu Gomez. Po úspěchu "Give Your Heart A Break" v roce 2012, umíte si představit, co pro nás chystá Demi
na rok 2013?

Demi Will Perform in Indonesia and at Breakfast in Barbados 2013!

28. ledna 2013 v 19:06 | katka219 |  News

Ahoj:) Dneska začínám skvělými novinkami o Demině koncertování v nadcházejících měsících. Řekla bych že už je jisté, že Demi skutečně vystoupí v Asii. Kromě Filipín a Malajsie bude mít koncert i v hlavním městě Indonésie - na Jakartě! Koncert se uskuteční 24. března v ​​Senayan iStore a bude se jmenovat A Special Night With Demi Lovato. Lístky jsou v prodeji již ode dneška! Je tedy docela možné, že Demi plánuje turné po Asii:) Vážně mě moc potěšilo, že Demi navštíví i jimý kontinent a doufám, že nezapomíná ani na Evropu:)
Také se objevila informace, že Demi 14.4. 2013 vystoupí na Barbadosu v rámci programu Breakfast In Barbados. Můžeme se tedy těšit na nová videa a fotky z koncertů!!

Prosím hlasujte pro mě v Outfitové Soutěži

27. ledna 2013 v 13:13 | katka219 |  Moje řeči
Moje SB Charmed-ka.Pavla pořádá další kolo Velké Outfitové Soutěže, kam jsem se přihlásila s outfitem Demi Lovato, který můžete vidět na obrázku. Pokud se vám líbí, budu hrozně ráda, když mě podpoříte TADY. Tento outfit měla Demi na své vystoupení na Video Music Awards a magazím Capricho jí díky němu označil za nejlépe oblékanou ženu roku 2012. Moc vás tedy prosím, abyste pro mě hlásli! Klidně napište do komentářů a já vám to oplatím:)